V Memoriał im. Tadeusza Łady 2018

5.10.2018 w Gierałtowicach odbył się V Memoriał im.Tadeusza Łady o Puchar Wójta Gminy Gierałtowice.Kibice zobaczyli 13 walk turniejowych oraz 3 walki towarzyskie.W memoriale wystąpili pięściarze i pięściarki z 13 klubów z całej Polski z takich miast jak Poznań,Wrocław,Oława,Szamotuły,Częstochowa,Żywiec,Cieszyn,Wodzisław,Tychy,Sosnowiec,Jaworzno,
Wałbrzych i gospodarz turnieju Garda Gierałtowice.Gościem specjalnym na turnieju był Młodzieżowy Mistrz Świata federacji WBO waga półciężka Robert ARAB Parzęczewski .Walki stały na bardzo dobrym poziomie sportowym oraz organizacyjnie klub z Gierałtowic stanął na wysokości zadania.Puchar Wójta Gminy Gierałtowice zdobył zawodnik Gardy Remigiusz Skoczyński,najlepszą zawodniczką tutnieju uznano Izabelę Rozkoszek Garda .W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli reprezentanci Gardy Gierałtowice drugie miejsce zajęła Akademia Boksu Roberta Gortata Jaworzno,trzecie miejsce zajęła drużyna Zagłębia Konin.Podczas Memoriału doszło do miłej uroczystości Prezes Śląskiego Związku Bokserskiego ,członek Zarządu Polskiego Związku Bokserskiego pan Andrzej Filipek wręczył odznaki Polskiego Związku Bokserskiego za zasługi dla Polskiego Boksu.Odznaki otrzymali:
Brązowa
– Michał Pietras
– Bronisław Olender
– Dariusz Kosowicz
– Waldemar Dombek
– Bogusław Tebinka
– Piotr Rychlewski
– Karol Woźnica

Srebrna
– Łukasz Sieprawski
– Wojciech Jezusek
– Grzegorz Mikulski

Złota
Adam Spiecha

Wyniki Walk
1 walka w kategorii 69kg junior
Patryk Rydz (Start Częstochowa) vs Antoni Dyrda (Puncher Cieszyn) PKT 0-3
2 walka w kategorii 64kg senior
Mateusz Wuzik (Garda Gierałtowice) vs Dawid Posiłek (MOSM Tychy) PKT 3-0
3 walka w kategorii 75kg senior
Rafał Wołczecki (Adrenalina Wrocław) vs Błażej Nowak (Boks Poznań Team) RSC2
4 walka w kategorii 64kg junior
Patryk Brazdys (Zagłębie Konin) vs Jakub Szydełko (Sadłoń Team Wałbrzych) PKT 1-2
5 walka w kategorii 81kg senior
Marcin Ściskała (Puncher Cieszyn) vs Hubert Pietraszewski (Boks Poznań Team) PKT 2-1
6 walka w kategorii 91kg junior
Gabriel Bierzuński (KSW Odra Wodzisław Śląski) vs Bartłomiej Bień (Garda Gierałtowice) PKT 1-2
7 walka w kategorii 66kg kadet
Kewin Gibas (Czarni Góral Żywiec) vs Jakub Przeszak (Adrenalina Wrocław) RSC2
8 walka w kategorii 48kg kadet
Izabela Rozkoszek (Garda Gierałtowice) vs Natalia Żygadło (Boks Team Oława) PKT 3-0
9 walka w kategorii 75kg senior
Bartosz Głowacki (Akademia Boksu Roberta Gortata) vs Tomasz Spychalski (Zagłębie Konin) PKT 3-0
10 walka w kategorii 75kg senior
Radosław Duda (Garda Gierałtowice) vs Patryk Kielmas (Akademia Boksu Roberta Gortata) PKT 0-3
11 walka w kategorii 75kg junior
Kacper Martyka (Akademia Boksu Roberta Gortata) vs Mateusz Maciąg (Górnik Sosnowiec) PKT 3-0
12 walka w kategorii 91kg junior
Jakub Kurek (Górnik Sosnowiec) vs Kacper Nowicki (Szamotuły Boxing Team) PKT 2-1
13 walka w kategorii 75kg junior
Remigiusz Skoczyński (Garda Gierałtowice) vs Kamil Barwiński (Akademia Boksu Roberta Gortata) PKT 3-0
Walki towarzyskie
Milena Mandziej Garda -Dorota Wawszczyk Akademia Boksu Roberta Gortata Remis
Dawid Zarzeka Garda -Albert Betke Zagłębie Konin Remis
Damian Kowalski KSW Odra Wodzisław-Miłosz Majewski Akademia Boksu Roberta Gortata Remis

Zarząd KS Garda Gierałtowice serdecznie dziękuje wszystkim klubom za przybycie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *