Damian Hofman Mistrzem Polski Młodzików Grudziądz 2018!!!

W dniach 23-28.10.2018 w Grudziądzu odbyły się Vll Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików im.Pawła Szydły w boksie olimpijskim.Gardę Gierałtowice reprezentował Damian Hofman waga 68 kg .Do mistrzostw zgłoszono 137 zawodników z 67 klubów z 14 okręgów całej Polski.W kategorii 68 kg zgłoszono 11 zawodników.W walce ćwierćfinałowej Damian pokonał zawodnika klubu Olimp Szczecin Kacpra Niezbrzyckiego w 1 rundzie przez AB ( poddanie przez sekundanta).Tym samym Damian zameldował się w fazie medalowej mistrzostw.W walce półfinałowej pokonał w 2 rundzie przez RSC zawodnika klubu PKS Gwardia Szczytno Macieja Modrzejewskiego .W finałowej walce Damian pokonał jednogłośnie na punkty 3-0 zawodnika klubu RKS Łódź Jurii Glebko i został Mistrzem Polski Młodzików 2018 !!! Walkę finałową Damiana uznano za najlepszy pojedynek finałów za co obaj zawodnicy otrzymali puchary ! Wyjazd  wspófinansowany z budżetu Gminy Gierałtowice.