Boxing Day 6 Wodzisław Śląski 2018

W dniu 8.12.2018 w Wodzisławiu Śląskim odbył się Turniej Bokserski „” o Puchar Prezydenta Miasta. To już szósta edycja imprezy promująca tę dyscyplinę sportu w Wodzisławiu Śląskim. „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą” W turnieju łącznie odbyło się 30 pojedynków.Bardzo dobrze w turnieju zaprezentowali się zawodnicy i zawodniczki Gardy Gierałtowice którzy odnieśli w Wodzisławiu komplet zwycięstw! Wystąpili w składzie.Izabela Rozkoszek waga 52 kg kadet pokonała 3-0 zawodniczkę klubu Evan Nowy Sącz Emilię Dadaś,Dawid Zarzeka waga 52 kg młodzik pokonał zawodnika MOSM Bytom Konrada Mazura 3-0,Bartłomiej Bień waga 91 junior wygrał z zawodnikiem klubu KSW Odra Wodzisław Gabrielem Bieżuńskim 3-0.Milena Mandziej stoczyła walkę towarzyską z zawodniczką Box Ostrawa Julią Zajcewa.
Klasyfikację drużynową zwyciężyła drużyna Box Havirov z Czech, drugie miejsce zajęła drużyna Boxing Ostrawa Czechy, trzecie miejsce zajęła Garda Gierałtowice!
Turniej w Wodzisławiu był 28 i zarazem ostatnim turniejem pięściarzy i pięściarek z Gierałtowic w tym roku kalendarzowym .Wyjazd  wspófinansowany z budżetu Gminy Gierałtowice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *