Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

W dniu 27.04.2019r w Gliwicach odbyły się Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Polski Kadetów w boksie).Mistrzowie Śląska rywalizowali o start w Mistrzostwach Polski z Mistrzami Okręgu Łódzkiego.Do rywalizacji stanęło trzech zawodników Gardy Gierałtowice.Byli to Patryk Zając waga 46 kg ,Wojciech Romanowski waga 48 kg i Damian Hofman waga 63 kg.Patryk Zając pokonał 3-0 zawodnika GUKS Carbo Gliwice Wojciecha Maciejczyka ,Wojciech Romanowski uległ 3-0 zawodnikowi klubu Nokaut Radomsko Mateuszowi Musialowi ,Damian Hofman pokonał jednogłośną decyzją sędziów 3-0 zawodnika niezrzeszonego z Tomaszowa Mazowieckiego Mateusza Grejbera.Tym samym do Mistrzostw Polski zakwalifikowała się dwójka pięściarzy Gardy Gierałtowice Patryk Zając i Damian Hofman.Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy stoczonych walk i życzymy dalszych sukcesów na turnieju finalowym.