Rydz i Turek wygrywają Międzynarodowy Turniej Bokserski o „Czarne Diamenty”

W dniach 14-16.06.2019 w Myszkowie odbył się Międzynarodowy Turniej Bokserski O Czerne Diamenty .W turnieju wystartowało 120 zawodników z Czech, Słowacji, Niemiec ,Ukrainy i Polski.Gardę Gierałtowice reprezentowało dwóch pięściarzy. W kategorii wiekowej junior waga 56 kg Dawid Turek i waga 69 kg Patryk Rydz. Obaj pięściarze stanęli na wysokości  zadania i zwyciężyli zmagania w swoich kategoriach wagowych i zdobyli Pasy Mistrzów Czernych Diamentów!Dawid Turek zwyciężył walkę półfinałową z zawodnikiem klubu Tiger Tarnów Maciejem Bastą w 2 rundzie przez RSC posyłając przeciwnika dwa razy na deski. W walce finałowej Dawid pokonał zawodnika klubu RKS Łódź Patryka Chudobińskiego 3-0.Patryk Rydz w pierwszej walce zwyciężył Michała Kosowskiego 3-0,w walce półfinałowej pokonał 3-0 pięściarza klubu Red Fighter Jelenia Góra Oskara Murzyna i w finale pokonał zawodnika z Ukrainy reprezentującego barwy Widzewa Łódź Rastyslawa Nadolskiego 2-1.Dawidowi i Patrykowi serdecznie gratulujemy zwycięstw i życzymy dalszych sukcesów .Wyjazd współfinansowany był z budżetu Gminy Gierałtowice oraz prywatnym sponsorom ,którym bardzo dziękujemy za wsparcie .