KS Garda Gierałtowice Drużynowym Mistrzem Śląska 2020!

W dniach 06-10.07.2020 Sośnicowicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Boksie .Do mistrzostw zgłoszono 120 zawodników z 25 klubów. Trenerzy Gardy Gierałtowice Adam Spiecha , Grzegorz Mikulski i Piotr Zyzik do zawodów zgłosili 18 pięściarzy.Czternastu z nich zdobyło medale ! Oto lista medalistów KS Garda Gierałtowice
Patryk Szeszko + 91kg brązowy medal senior

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła KS Garda Gierałtowice ,drugie miejsce zajęła drużyna Górnik Sosnowiec, trzecie miejsce GUKS Carbo Gliwice. KS Garda Gierałtowice zdobyła Drużynowe Mistrzostwo Śląska siódmy raz z rzędu.Zarząd KS Garda Gierałtowice,Kadra Trenerska oraz zawodnicy składają serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów którzy pomogli nam w przygotowaniach do Mistrzostw. Wyjazd został dofinansowany z budżetu Gminy Gierałtowice.